Yapısal Kablolama

Yapısal kablolama sistemi, bir binanın ses, veri, görüntü ve çeşitli bina yönetim sistemlerini (kamera, hırsız alarm, güvenlik girişi, yangın alarm, enerji sistemi gibi…) birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır.

Yapısal Kablolama Sistemi ses, veri, görüntü ve bina yönetim sistemlerini aynı tip sinyal ile taşımak zorunda değildir. Bu sinyaller analog veya dijital olabilir.

Yapısal Kablolama Sistemi doğru projelendirme yapıldığı taktirde yönetim giderleri açısından oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır.

Türkiye’de son yıllarda bilgisayar ve internet kullanımının artması ile iletişim ve ağ teknolojilerindeki gelişmeler neticesinde özel ve kamu kuruluşlarının kendi ağlarını yeni teknolojilere göre yenileme ihtiyacının ortaya çıkması sonucunu doğurmuştur.Bu doğrultuda SANSİS; Cat6, Cat6A Cat7 ve Cat7A bakır kablolar kullanarak uçtan uca kaliteli çözümler sunmaktadır.

Network Aktif Cihazları

Müşterilerimizin LAN, WAN, WLAN ile ilgili ihtiyaçlarına göre projelendirme ve sistem entegrasyonu yapılması amacı ile aktif ve pasif cihazların belirlenmesi, iletişim altyapısının tasarımı, proje taslağının oluşturulması, ön keşiflerin gerçekleştirilmesi gibi satış öncesi hizmetler sunulmaktadır.Yapılan anahtar teslimi projelerde, satış sonrası ve garanti süresince, teknik destek ile müşterilerimize her türlü bakım ve destek hizmetleri firmamızın uzman teknik kadrosu tarafından sağlanmaktadır.

SANSİS, iletişim ve ağ teknolojileri konusunda özel ve kamu kuruluşlarına anahtar teslimi projeler yaparken dünyanın önde gelen ağ teknolojileri üreten uluslararası firmalar (Cisco,Hpe,Extreme,Allied Telesis, Alcatel,Huawei,Dlink,Ruckus) ile işbirliği yapmaktadır.

Kablosuz Ağ

Günümüz teknolojik gelişmeleri, kablosuz iletişim sistemlerinin gelecekte önemli bir yer tutacağını göstermektedir. SANSİS kablosuz ağ endüstrisindeki lider firmalar ile olan iş ortaklıkları sayesinde, bu alandaki teknoloji ve uygulamaları sektördeki en gelişmiş ürünleri ve çözümleri müşterilerine güvenle sunmaktadır.

Kablosuz ağlar, hayati bilgiye ulaşımda esneklik ve mobilite sağlamış, giderlerin azalmasına, üretkenliğin artmasına, yeni iş fırsatlarının doğmasına ve problemlerin kolaylıkla aşılmasına olanak sağlamıştır. Kablosuz ağlar, bilgiye istenilen an, istenilen yerde ulaşılması anlamına gelmekle birlikte yaygın uygulama alanlarına sahiptir.

CCTV Sistemleri

Güvenlik amaçlı kurulan kapalı devre TV sistemleri, genel olarak izlenmesi gereken bölgeye giriş – çıkışların ve ortak kullanım alanlarının izlenmesi ile birlikte sirkülasyonun kontrol altında tutulması ve denetlenmesi için kayıt amacıyla da kullanılmaktadır. IP altyapı ile çalışan çözümler sunmaktayız.