IP Santral

Geleneksel Santral Sistemlerin (analog) yerini alan, network ağı üzerinden haberleşen, analog Santrallerden çok daha yetenekli sistemlerdir. Yönetilebilir bu sistemler günümüz teknolojisinde daha çok tasarruf sağlamak amacı ile düşünülse de, güvenlik ve otokontrol açısından da ön plana çıkmaktadır.

Bulut Santral

Günümüzden sadece birkaç yıl öncesinde dahi kullanıcılar Voip Nedir diye sorar iken; günümüzde Santral çeşitleri, Santral fiyatları ve ip telefon fiyatları göz önünde bulundurulduğunda; iş dünyasının hızla kullanmaya başladığı Sanal Santral sistemleri Telekomünikasyon Teknolojilerinde yeni bir dönemin başladığının habercisidir.Günümüzden sadece birkaç yıl öncesinde dahi kullanıcılar Voip Nedir diye sorar iken; günümüzde Santral çeşitleri, Santral fiyatları ve ip telefon fiyatları göz önünde bulundurulduğunda; iş dünyasının hızla kullanmaya başladığı Sanal Santral sistemleri Telekomünikasyon Teknolojilerinde yeni bir dönemin başladığının habercisidir.

Çağrı Merkezi Çözümleri

TBX Pro Çağrı Merkezi, bir kuruluşun gelen arama veya giden arama kampanyalarını etkili bir şekilde başlatıp yönetmesi için gereken tüm profesyonel özellikleri sunar.

Çağrı Merkezi Etkileşim Yönetimi.
Çağrı Merkezi Gelişmiş Raporları
Gerçek Zamanlı Dashboard ve bir çok özellik…

Numara Tahsis & Taşıma

SANSİS ücretsiz numaralandırma (DID) hizmetini kullanarak artık Coğrafi numara (0212, 0216, 0312, 0232, 0322, 0328) ve Konumdan bağımsız 0850 ‘li numara bloklarımızdan kendinize yeni bir numara alabilir ve avantajlı SANSİS hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Toplu SMS & Sesli Mesaj

Son zamanların en revaçta iletişim aracı olarak kabul edilen Toplu SMS, firmanıza ait bir SMS Başlığıyla (Gönderen İsmi) onlarca kullanıcıya tek seferde ulaşmanızı sağlar.
SMS’ler toplu bir şekilde satın alındığı için, cep telefonundan yapacağınız gönderimlere göre hem daha kurumsal görünecektir hem de daha ucuz bir maliyet doğacaktır. Aynı şekilde toplu mail gönderimleriyle kıyaslandığında da daha hızlı iletim ve daha efektif sonuçlar alacaksınız.

Yapısal Kablolama & Network

Türkiye’de son yıllarda bilgisayar ve internet kullanımının artması ile iletişim ve ağ teknolojilerindeki gelişmeler neticesinde özel ve kamu kuruluşlarının kendi ağlarını yeni teknolojilere göre yenileme ihtiyacının ortaya çıkması sonucunu doğurmuştur.Bu doğrultuda SANSİS; Cat6, Cat6A Cat7 ve Cat7A bakır kablolar kullanarak uçtan uca kaliteli çözümler sunmaktadır.